menu

Dokončení rekonstrukce Paláce Schiller

25
10
2023

Palác Schiller, jedna z ikonických budov ulice Na Příkopě v Praze 1, prošel rekonstrukcí. Co vše se měnilo?

Kompletní výměna vzduchotechniky HVAC - Modernizovali jsme celý vzduchotechnický a chladící systém, aby byl nejen efektivní ale také ekologicky šetrný. Větrání nyní splňuje nejvyšší standardy, které zajišťují zdravější pracovní prostředí. Výměna upraveného vzduchu a čtyřtrubkové fan coil jednotky jsou nyní ve všech prostorách a poskytují komfort prémiové kancelářské budovy. V rámci dosažení optimálních pracovních podmínek jsme do systému doplnili také zvlhčovače a sterilizační UV lampy.

Konstrukce zakladače na parkování - Rekonstrukce zahrnovala také předělání skladových prostor v podzemních podlažích na parkovací systém s inovativním automatickým zakladačem. Ten umožňuje pohodlné a bezpečné parkování pro 10 vozidel. Což je v samém centru Prahy obrovský benefit pro nájemníky či jejich návštěvníky.

Nová recepce a výtahové lobby - Zbrusu nové recepční a výtahové lobby vám nyní nabídnou elegantní a moderní prostor, který vytváří vstřícnou atmosféru pro všechny návštěvníky a obyvatele budovy.

Děkujeme Radim Bajgar a našemu Head of Project Management, Michal Křovák, za jejich neocenitelnou práci a odbornost, které přispěly k úspěšnému dokončení této rekonstrukce. 🤝

Nejnovější zprávy