menu

O nás

Působíme na trhu od roku 2004 a od té doby jsme vybudovali portfolio v hodnotě přes 1 miliardu EUR. Spolupracujeme se soukromými investory i těmi největšími institucemi v odvětví jako jsou Amundi, Tristan Capital, skupiny Shinhan, Hana a další.

Naším hlavním cílem je dosahovat těch nejlepších výsledků, ale není pro nás důležitý jen zisk. Chceme také tvořit prostředí, kde se bude příjemně bydlet nebo pracovat, a které nezatíží přírodu.

Man standing on a luxurious roof Metropolis Bratislava
Square with people Výhledy Luka

Naše vedení

Sebastien Dejanovski
Sebastien Dejanovski
New Business

Sebastien je v realitním oboru známou a respektovanou osobností. Spolupracoval s mnoha velkými mezinárodními korporacemi jako GE Real Estate nebo AFI Group. Jeho silnou stránkou je schopnost identifikovat, vyjednat a strukturovat investiční a developerské akvizice. Je oceňován pro flexibilitu, profesionální přístup a schopnost zaměřit se na kvalitu i detail.

Radim Bajgar
Radim Bajgar
New Business

Radim si vybudoval pevné vztahy s obchodními partnery a investory, což je základem úspěchu společnosti Mint Investments. Pracoval pro Deutsche Bank v Londýně a také pro společnost ING Barings. Vyniká kreativitou a schopností vyjednat a strukturovat i ty nejsložitější nemovitostní transakce. Díky svému zodpovědnému přístupu dokáže najít rovnováhu mezi rizikem a výnosem.

Lukáš Schirl
Lukáš Schirl
Asset Management

Lukáš má bohaté zkušenosti v oblasti správy a rozvoje nemovitostí ve všech segmentech trhu ve střední Evropě. Po určitou dobu pracoval jako generální ředitel JLL pro Českou republiku a Slovensko a podílel se na největších nájemních či investičních transakcích v regionu. Nájemci jej velice respektují, Lukáš dokáže mimořádným způsobem budovat dobré vztahy se všemi obchodními partnery.

Vojtěch Kraus
Vojtěch Kraus
Právo a finance

Vojtěch získal své zkušenosti při práci v ING Barings a HSBC v Londýně. Zde poskytoval poradenství špičkovým institucionálním investorům při investicích do zemí střední a východní Evropy. Dokáže vynikajícím způsobem strukturovat finanční transakce. Je bystrým analytikem, který si všímá širších souvislostí i detailů. Ve skupině Mint má na starosti veškeré finanční transakce a jejich strukturování.

Katarína Lindbergh
Katarína Lindbergh
Pronájem, Property Management

Katarína je Slovenka a její znalost místního prostředí sehrála zásadní roli v investičních aktivitách skupiny Mint na Slovensku, kde má na starosti správu všech nemovitostí. Díky kariéře v Deutsche Bank nebo Erste Bank ve Vídni a Londýně získala bohaté zkušenosti v oblasti pronájmu i správy nemovitostí.

Management

Jaroslav Mida
Head of Investments
Jaro působí v Mintu od roku 2014, kde začal pracovat při studiích a postupně se vypracoval až na Head of Investments. Má na starosti vedení investičního týmu, transakční práci, development, zajištění bankovního financování. Za dobu svého působení vedl transakce v hodnotě přes EUR1mld.
Erik Janovský
Investment Manager
Erik je investičním manažerem MINT investiční společnosti. Má na starosti akvizice a každodenní chod MINT rezidenčního fondu. Zkušenosti s transakcemi získal v mezinárodní poradenské společnosti PwC a private equity společnosti Axes Capital. Do Mintu nastoupil na začátku roku 2020.
Milan Korbelář
Head of Asset Management
Milan působí na realitním trhu od roku 2004, kdy nastoupil do oddělení pronájmu kancelářských prostor ve společnosti King Sturge. V roce 2007 se ujal pozice vedoucího oddělení pronájmu průmyslových prostor, kde setrval i po fúzi se společností JLL v roce 2011. Od září 2014 je v Mintu jako Head of Asset Management zodpovědný zejména za pronájmy kancelářských budov v rámci celého portfolia.
Michal Kubišta
Head of Property Management
Michal pracuje na různých pozicích v rámci real estate již téměř 20.let. Specializuje se na správu nemovitostí a související činnosti. Aktuálně dlouhodobě vede oddělení správy nemovitostí, kde ke klíčovým klientům patřili mimo jiné společnosti jako Amundi, AFI Group, Generali a Avestus.
Michal Křovák
Head of Project Management
Michal je projektový manažer s více než dvacetiletou zkušeností v oboru stavebnictví a projektového řízení. V Mintu působí více než 15 let a za tu dobu dozoroval development vyše 120.000 m2 a celkové CAPEX investice přes EUR150m.
Daniel Plachý
Head of Finance
Absolvoval fakultu financí a účetnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze, obor účetnictví a finanční řízení podniku. Po dokončení studií v roce 2015 nastoupil na pozici audit assistant do auditního oddělení KPMG a v roce 2020 se přesunul z pozice audit supervisor na pozici finančního ředitele do Mint Investments.

Přehled portfolia

Mint Investments momentálně řídí portfolio v hodnotě přes 1 miliardu EUR.

Počet projektů v portfoliu
Projekty v m2
Hodnota portfolia
(v milionech EUR)
14507
11045
2844
23055
35275
10267
29740
18946
21040
11189
6500
5107
11926
8179
2630
19000
20200
4614
2000
25000
39
519
107
251
106
Machine gears
Floor plan

Zkušený manažer

Poskytujeme kompletní škálu služeb od poradenství při akvizicích, přes správu nemovitosti až po konzultace při jejím prodeji. Všechny naše aktivity jsou řízeny interně a týmová práce je klíčem k našemu úspěchu a vaší spokojenosti.

Mint uplatňuje přístup zaměřený na detail u každého řízeného projektu a věnuje se mu jako kdyby byl náš vlastní. Dokazují to naše výsledky: dlouhodobá 95% obsazenost našeho portfolia a dvouciferné výnosy pro naše investory.

Jsme vždy o krok napřed. Předcházíme problémům a případným výdajům, které by jimi mohly vzniknout. Nájemci jsou našimi zákazníky a dlouhodobé vztahy s nimi jsou pro nás klíčové.

Vždy přemýšlíme o věcech, které projekt dostanou na vyšší úroveň. To vše nám umožňuje maximalizovat zisk z našich investic.

45 lidí, 5 týmů, 1 Mint

Asset Management

Tento tým je tvořen manažery, kteří rozumí kompletnímu procesu. Každému projektu se v detailu věnují, pečlivě plánují budoucí kroky a mají dokonalý přehled o současném trhu. Jsou to právě jejich dlouhodobě budované vztahy s nájemníky a zprostředkovateli, které nám umožňují udržovat dlouhodobou obsazenost 94 %.

property management

Aktivní a efektivní správa nemovitostí se zaměřením na růst příjmů a snižování provizních nákladů. Toto oddělení úzce spolupracuje s asset manažery a sleduje plnění strategických i dlouhodobých úkolů. Mimo jiné neustále snižuje provozní náklady a negativní enviromentální dopady při zachování vysoké kvality služeb.

project management

Jsme také project manažerem a developerem komerčních i rezidenčních nemovitostí. Celý tým má rozsáhle zkušenosti a jeho cílem je vždy doručit ty nejvyšší standardy kvality a udržitelnosti. Vnímáme příležitosti, které nabízí investice do budov a jejich neustále zlepšování.

finance

Náš finanční tým se skládá z odborníků, kteří mají zkušenosti z těch největších společností napříč EU, USA nebo Asie. Jsou nepostradatelnou součástí plánování transakcí.

Investment

Zaměstnáváme odborníky v oblasti investic, kteří se podíleli na realitních transakcích v hodnotě miliardy EUR. Jsou experty ve vyjednávání, rozumí každému aspektu nemovitostního businessu a jejich cílem je přinést našim investorům ty nejlepší výsledky.